Rybníková liga 2021/2022 začíná 7.9.2021 a končí v květnu 2022 . Hraje se každé úterý v 18.30–19.30, 19.45–20.45. Hrací systém bude upřesněn v průběhu září před zahájením soutěže. Týmy na prvních třech místech obdrží poháry a věcné ceny (prsteny s logem rybníkové ligy, startovné na mistrovství Evropy v rybníkovém hokeji v Praze), vítěz k tomu ještě putovní pohár Rybníkové ligy.

Rybníková liga je amatérská soutěž rekreačních hráčů ledního hokeje, kteří nesmí být registrováni v žádné oficiální soutěži Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) ani svazu jiného.

Základním záměrem a smyslem založení hobby hokeje v rámci Rybníkové ligy je sdružování hráčů rekreačního ledního hokeje v Praze a okolí, kteří berou sport jako doplněk svého životního stylu. Rozhodně neslouží k projevování nesplněných ambicí jednotlivců či družstev. Veškeré aktuality, výsledky a události se soutěží související budou průběžně uváděny na webových stránkách www.rybnikovaliga.cz.
Rybníková liga se řídí oficiálními pravidly ledního hokeje s některými významnými úpravami a výjimkami, které se naleznete v Pravidlech soutěže.


Pro registraci stačí zaslat email na adresu: info@rybnikovaliga.cz, který bude obsahovat:

- název týmu
- písemný přehled hráčů: (jméno, příjmení)
- vedoucího družstva (zástupce pro jednání)
- barva dresůHráči odehrají soutěž na vlastní nebezpečí a nejsou posledních 5 let registrovaným hráčem ČSLH!

Před začátkem soutěže uhradí každý tým startovné ve výši 2000 Kč a kauci ve výši 1500 Kč, které zašle na účet číslo 2109791917/2700 (do poznámky uvede název týmu). V případě nedostavení se k utkání nebo odhlášení mužstva ze soutěže bude kauce použita k úhradě nákladů.

Před začátkem každého utkání hradí každé mužstvo poplatek ve výši 15s00 Kč za 1 zápas. Tento poplatek pokrývá náklady na pronájem ledové plochy a odměnu rozhodčích.