2020/21 - 10. Kolo

01.09.2020 - 31.08.2021

Pořadí Team Zápasy Výhry Remízy Prohry Bilance Body
1. První lajna 6 6 0 0 182:53 (129) 18
2. Purťa team 6 5 0 1 138:89 (49) 15
3. Hc Bivoj 5 4 0 1 83:40 (43) 12
4. Off-Ice Rats 3 2 0 1 74:26 (48) 6
5. ICERINK 3 2 0 1 66:35 (31) 6
6. Lední medvědi 3 2 0 1 42:35 (7) 6
7. Druhá lajna 4 2 0 2 62:60 (2) 6
8. Malešice Capitals 3 2 0 1 40:51 (-11) 6
9. DHL 3 1 0 2 32:43 (-11) 3
10. Difficult Insects 3 1 0 2 47:70 (-23) 3
11. Hc Dukla City 5 1 0 4 55:83 (-28) 3
12. ESA 4 1 0 3 47:90 (-43) 3
13. Zbytek světa 3 1 0 2 40:94 (-54) 3
14. Rybničtí rytíři 4 0 0 4 41:87 (-46) 0
15. Hc Kapři Říčany 5 0 0 5 47:140 (-93) 0


Zápasy


Kolo Datum a Čas Zápas Výsledek Stat
10. 08.09.2020 19:45 První lajna - Hc Bivoj 11:7 >>
6. 06.10.2020 19:45 Hc Kapři Říčany - Hc Dukla City 7:16 >>
6. 06.10.2020 18:30 Purťa team - Off-Ice Rats 17:9 >>
6. 06.10.2020 18:30 DHL - Rybničtí rytíři 19:10 >>
6. 06.10.2020 19:45 První lajna - Zbytek světa 44:6 >>
6. 06.10.2020 19:45 Lední medvědi - Hc Bivoj 6:18 >>
5. 29.09.2020 19:45 Hc Bivoj - Malešice Capitals 28:5 >>
5. 29.09.2020 18:30 Rybničtí rytíři - Lední medvědi 8:25 >>
5. 29.09.2020 19:45 Zbytek světa - Purťa team 14:31 >>
5. 29.09.2020 18:30 Difficult Insects - První lajna 3:33 >>
5. 29.09.2020 18:30 Off-Ice Rats - Hc Kapři Říčany 48:3 >>
5. 06.10.2020 18:30 Druhá lajna - ESA 22:8 >>
4. 15.09.2020 18:30 DHL - Off-Ice Rats 6:17 >>
4. 22.09.2020 18:30 Malešice Capitals - Rybničtí rytíři 18:11 >>
4. 22.09.2020 18:30 Purťa team - Difficult Insects 28:10 >>
4. 22.09.2020 18:30 Lední medvědi - Hc Dukla City 11:9 >>
4. 22.09.2020 19:45 První lajna - Druhá lajna 24:12 >>
4. 22.09.2020 19:45 Hc Kapři Říčany - Zbytek světa 19:20 >>
4. 22.09.2020 19:45 ICERINK - Hc Bivoj 10:13 >>
3. 08.06.2021 19:45 Off-Ice Rats - Lední medvědi >>
3. 15.09.2020 19:45 Difficult Insects - Hc Kapři Říčany 34:9 >>
3. 15.09.2020 18:30 Hc Dukla City - Malešice Capitals 12:17 >>
3. 15.09.2020 18:30 Druhá lajna - Purťa team 12:21 >>
3. 15.09.2020 19:45 Rybničtí rytíři - ICERINK 12:25 >>
3. 15.09.2020 19:45 ESA - První lajna 8:35 >>
2. 08.09.2020 19:45 ICERINK - Hc Dukla City 31:10 >>
2. 08.09.2020 19:45 Purťa team - ESA 24:9 >>
1. 01.09.2020 19:45 Hc Dukla City - Hc Bivoj 8:17 >>
1. 29.09.2020 19:45 Druhá lajna - DHL 16:7 >>
1. 01.09.2020 19:45 ESA - Hc Kapři Říčany 22:9 >>
1. 01.09.2020 19:45 Purťa team - První lajna 17:35 >>







2020/21

NEJLEPší STřELCI


Pořadí Hrác Tym Zápasy Goly
1. Matušenko Dan První lajna 6 105
2. Grund Milan Purťa team 5 40
3. Berzsi Gabriel Off-Ice Rats 2 28
4. Domin Petr První lajna 2 26
5. Vácha Jiří První lajna 6 25
6. Vodák Robin První lajna 4 23
7. Jiroušek Jan Druhá lajna 4 19
8. Purtík Petr Purťa team 4 19
9. Vencl Martin Purťa team 4 19
10. Ašenbrener Michal Druhá lajna 2 18
11. Levý Marek Hc Bivoj 4 17
12. Nožička Martin Off-Ice Rats 2 17
13. Oždian Vojtěch ESA 4 17
14. Doubravský Radek Hc Kapři Říčany 5 17
15. Horák Jan Hc Bivoj 4 16
16. Jáchym Martin Difficult Insects 3 16
17. Purtík Tomáš Purťa team 5 15
18. Řezáč Přemek Rybničtí rytíři 3 14
19. Mulač Tomáš Off-Ice Rats 3 14
20. Myslivec Lukáš ICERINK 3 14
21. Hradecký Luděk ICERINK 3 13
22. Peterka Hc Bivoj 3 13
23. Poirier Kyle Lední medvědi 3 13
24. Raiter Matěj Off-Ice Rats 3 13
25. Miksa Michal Purťa team 5 12
26. Vodička Michal Malešice Capitals 3 11
27. Rudiš Pavel Hc Bivoj 5 11
28. Šeflová Petra Lední medvědi 3 11
29. Damborský Petr Difficult Insects 3 11
30. Ašenbrener Michal ICERINK 2 10
31. Trelo Marko Hc Dukla City 3 10
32. Tuhkanen Teemu DHL 2 10
33. Marek Jakub Hc Kapři Říčany 5 9
34. Kopička Petr Druhá lajna 3 9
35. Rozsíval Tomáš Druhá lajna 3 8
36. Šeflová Petra Hc Bivoj 2 8
37. Maršík Josef ml. Zbytek světa 2 8
38. Chroust Martin Difficult Insects 2 8
39. Švarc Vít Hc Dukla City 4 8
40. Keller Adam ESA 2 8
41. Keltner Petr Zbytek světa 3 8
42. Bureš Petr Lední medvědi 3 8
43. Dobiáš Adam Purťa team 3 8
44. Kovář Michal Purťa team 1 8
45. Zajíc Hc Bivoj 2 7
46. Halecký Petr DHL 2 7
47. Maršík Josef Zbytek světa 2 7
48. Beran David Hc Dukla City 1 7
49. Šulc Jiří ICERINK 1 7
50. Trelo Richard Hc Dukla City 3 7
51. Pospíšil Petr Rybničtí rytíři 4 7
52. Konůpka Jan Zbytek světa 2 7
53. Damborský Michal Difficult Insects 3 7
54. Koula Josef Rybničtí rytíři 4 7
55. Reichman Jiří Malešice Capitals 2 7
56. Skopec Jaroslav Hc Dukla City 1 6
57. Mach Jiří Hc Dukla City 2 6
58. Stádník Hc Kapři Říčany 2 6
59. Janda Marek Hc Bivoj 3 6
60. Bůček Jiří ICERINK 1 6
61. Truneček Jan Purťa team 1 6
62. Vlček Tomáš ICERINK 2 6
63. Kubík Miroslav Rybničtí rytíři 2 5
64. Machata David ESA 2 5
65. Šebek Bohouš Zbytek světa 3 5
66. Bába Pavel Malešice Capitals 1 5
67. Balon Petr Rybničtí rytíři 4 5
68. Janák Petr Hc Dukla City 1 5
69. Kolbeshkin Alexander DHL 3 5
70. Cebo Filip DHL 2 5
71. Eliáš Jiří Malešice Capitals 1 4
72. Eliáš Zbyněk Malešice Capitals 2 4
73. Rýgl Filip Lední medvědi 2 4
74. Listík Martin ESA 1 4
75. Hájek Tomáš ICERINK 1 4
76. Matušenko Dan Druhá lajna 1 4
77. Šubrt Dominik Hc Kapři Říčany 4 4
78. Kolář Hc Kapři Říčany 3 4
79. Vácha Jiří Druhá lajna 1 4
80. Kudla Ondřej Malešice Capitals 2 3
81. Havelka Václav Difficult Insects 3 3
82. Heřman Ondřej Purťa team 2 3
83. Honsů Jaroslav Malešice Capitals 1 3
84. Hrouda Petr Lední medvědi 2 3
85. Hůlka Lukáš ESA 3 3
86. Bílek Petr DHL 3 3
87. Kajfosz Marek Malešice Capitals 2 3
88. Candra Lukáš Hc Kapři Říčany 4 3
89. Vacek Petr Hc Dukla City 1 3
90. Macíček Zdeněk DHL 1 2
91. Šilhánek Petr Hc Bivoj 5 2
92. Beránek Michal ICERINK 1 2
93. Omelka Vladimír Lední medvědi 3 2
94. Petrák Karel ESA 1 2
95. Bureš Petr ESA 3 2
96. Prokš Richard Zbytek světa 2 2
97. Kraus Purťa team 1 2
98. Reichman Jiří Zbytek světa 1 1
99. Frlička Ondřej ICERINK 1 1
100. Zít Petr Lední medvědi 2 1
101. Soukup Milan Off-Ice Rats 1 1
102. Šimáček Ondřej Rybničtí rytíři 1 1
103. Šubrt Martin Hc Kapři Říčany 2 1
104. Jelínek Milan Rybničtí rytíři 1 1
105. Telk Filip Hc Kapři Říčany 3 1
106. Tesař Tomáš ESA 2 1
107. Bureš Jiří Difficult Insects 2 1
108. Tomšík David ESA 1 1
109. Plaček Lukáš ICERINK 1 1
110. Knorr Kryštof Hc Kapři Říčany 1 1
111. Pour Jan Purťa team 1 1
112. Čižek Michal Rybničtí rytíři 2 1
113. Kubásek David Rybničtí rytíři 1 0
114. Habiňák Ladislav DHL 2 0
115. Svoboda Ondřej DHL 1 0
116. Machata Robert ESA 1 0
117. Šindel Jaromír Hc Dukla City 2 0
118. Berecz Milan Difficult Insects 2 0
119. Bureš Jiří ESA 2 0
120. Kostenko Igor DHL 1 0
121. Raiter Štefan Off-Ice Rats 1 0

TRESTY

Pořadí Hrác Tym Zápasy Tresty
1. Kubásek David Rybničtí rytíři 1 0
2. Vodák Robin První lajna 4 0
3. Eliáš Jiří Malešice Capitals 1 0
4. Reichman Jiří Zbytek světa 1 0
5. Kubík Miroslav Rybničtí rytíři 2 0
6. Vodička Michal Malešice Capitals 3 0
7. Eliáš Zbyněk Malešice Capitals 2 0
8. Rozsíval Tomáš Druhá lajna 3 0
9. Rudiš Pavel Hc Bivoj 5 0
10. Kudla Ondřej Malešice Capitals 2 0
11. Zajíc Hc Bivoj 2 0
12. Frlička Ondřej ICERINK 1 0
13. Rýgl Filip Lední medvědi 2 0
14. Levý Marek Hc Bivoj 4 0
15. Zít Petr Lední medvědi 2 0
16. Grund Milan Purťa team 5 0
17. Řezáč Přemek Rybničtí rytíři 3 0
18. Listík Martin ESA 1 0
19. Habiňák Ladislav DHL 2 0
20. Skopec Jaroslav Hc Dukla City 1 0
21. Macíček Zdeněk DHL 1 0
22. Hájek Tomáš ICERINK 1 0
23. Soukup Milan Off-Ice Rats 1 0
24. Mach Jiří Hc Dukla City 2 0
25. Halecký Petr DHL 2 0
26. Stádník Hc Kapři Říčany 2 0
27. Machata David ESA 2 0
28. Havelka Václav Difficult Insects 3 0
29. Svoboda Ondřej DHL 1 0
30. Machata Robert ESA 1 0
31. Heřman Ondřej Purťa team 2 0
32. Šebek Bohouš Zbytek světa 3 0
33. Marek Jakub Hc Kapři Říčany 5 0
34. Honsů Jaroslav Malešice Capitals 1 0
35. Šeflová Petra Hc Bivoj 2 0
36. Ašenbrener Michal Druhá lajna 2 0
37. Maršík Josef Zbytek světa 2 0
38. Horák Jan Hc Bivoj 4 0
39. Šeflová Petra Lední medvědi 3 0
40. Ašenbrener Michal ICERINK 2 0
41. Maršík Josef ml. Zbytek světa 2 0
42. Hradecký Luděk ICERINK 3 0
43. Šilhánek Petr Hc Bivoj 5 0
44. Bába Pavel Malešice Capitals 1 0
45. Matušenko Dan Druhá lajna 1 0
46. Hrouda Petr Lední medvědi 2 0
47. Balon Petr Rybničtí rytíři 4 0
48. Matušenko Dan První lajna 6 0
49. Hůlka Lukáš ESA 3 0
50. Šimáček Ondřej Rybničtí rytíři 1 0
51. Beran David Hc Dukla City 1 0
52. Miksa Michal Purťa team 5 0
53. Chroust Martin Difficult Insects 2 0
54. Jáchym Martin Difficult Insects 3 0
55. Šindel Jaromír Hc Dukla City 2 0
56. Beránek Michal ICERINK 1 0
57. Mulač Tomáš Off-Ice Rats 3 0
58. Janák Petr Hc Dukla City 1 0
59. Šubrt Dominik Hc Kapři Říčany 4 0
60. Berecz Milan Difficult Insects 2 0
61. Myslivec Lukáš ICERINK 3 0
62. Janda Marek Hc Bivoj 3 0
63. Šubrt Martin Hc Kapři Říčany 2 0
64. Berzsi Gabriel Off-Ice Rats 2 0
65. Nožička Martin Off-Ice Rats 2 0
66. Jelínek Milan Rybničtí rytíři 1 0
67. Šulc Jiří ICERINK 1 0
68. Bílek Petr DHL 3 0
69. Omelka Vladimír Lední medvědi 3 0
70. Jiroušek Jan Druhá lajna 4 0
71. Švarc Vít Hc Dukla City 4 0
72. Bůček Jiří ICERINK 1 0
73. Oždian Vojtěch ESA 4 0
74. Kajfosz Marek Malešice Capitals 2 0
75. Telk Filip Hc Kapři Říčany 3 0
76. Bureš Jiří ESA 2 0
77. Peterka Hc Bivoj 3 0
78. Keller Adam ESA 2 0
79. Tesař Tomáš ESA 2 0
80. Bureš Jiří Difficult Insects 2 0
81. Petrák Karel ESA 1 0
82. Keltner Petr Zbytek světa 3 0
83. Tomšík David ESA 1 0
84. Bureš Petr Lední medvědi 3 0
85. Plaček Lukáš ICERINK 1 0
86. Knorr Kryštof Hc Kapři Říčany 1 0
87. Trelo Marko Hc Dukla City 3 0
88. Bureš Petr ESA 3 0
89. Poirier Kyle Lední medvědi 3 0
90. Kolář Hc Kapři Říčany 3 0
91. Trelo Richard Hc Dukla City 3 0
92. Candra Lukáš Hc Kapři Říčany 4 0
93. Pospíšil Petr Rybničtí rytíři 4 0
94. Kolbeshkin Alexander DHL 3 0
95. Truneček Jan Purťa team 1 0
96. Cebo Filip DHL 2 0
97. Pour Jan Purťa team 1 0
98. Konůpka Jan Zbytek světa 2 0
99. Tuhkanen Teemu DHL 2 0
100. Čižek Michal Rybničtí rytíři 2 0
101. Prokš Richard Zbytek světa 2 0
102. Kopička Petr Druhá lajna 3 0
103. Vacek Petr Hc Dukla City 1 0
104. Damborský Michal Difficult Insects 3 0
105. Purtík Petr Purťa team 4 0
106. Kostenko Igor DHL 1 0
107. Vácha Jiří Druhá lajna 1 0
108. Damborský Petr Difficult Insects 3 0
109. Purtík Tomáš Purťa team 5 0
110. Koula Josef Rybničtí rytíři 4 0
111. Vácha Jiří První lajna 6 0
112. Dobiáš Adam Purťa team 3 0
113. Raiter Matěj Off-Ice Rats 3 0
114. Kovář Michal Purťa team 1 0
115. Vencl Martin Purťa team 4 0
116. Domin Petr První lajna 2 0
117. Raiter Štefan Off-Ice Rats 1 0
118. Kraus Purťa team 1 0
119. Vlček Tomáš ICERINK 2 0
120. Doubravský Radek Hc Kapři Říčany 5 0
121. Reichman Jiří Malešice Capitals 2 0