Letní rybníková liga 2021 - 12. Kolo

08.06.2021 - 30.09.2021

Pořadí Team Zápasy Výhry Remízy Prohry Bilance Body
1. První lajna 11 11 0 0 284:148 (136) 33
2. ICERINK 11 10 0 1 300:154 (146) 30
3. Off-Ice Rats 11 9 0 2 233:99 (134) 27
4. Hc Bivoj 11 8 0 3 226:116 (110) 24
5. HC Kosti Team 11 7 0 4 228:180 (48) 21
6. Difficult Insects 11 6 0 5 147:208 (-61) 18
7. ESA 11 5 0 6 184:213 (-29) 15
8. Lední medvědi 11 3 0 8 166:226 (-60) 9
9. DHL 11 3 0 8 151:227 (-76) 9
10. Zbytek světa 11 2 0 9 117:222 (-105) 6
11. Rybničtí rytíři 11 1 0 10 157:261 (-104) 3
12. Malešice Capitals 11 1 0 10 111:250 (-139) 3


Zápasy


Kolo Datum a Čas Zápas Výsledek Stat
12. 31.08.2021 18:30 ESA - Lední medvědi >>
12. 31.08.2021 19:45 HC Kosti Team - Difficult Insects >>
12. 31.08.2021 18:30 Malešice Capitals - Rybničtí rytíři >>
12. 31.08.2021 18:30 DHL - Zbytek světa >>
12. 31.08.2021 19:45 První lajna - ICERINK >>
12. 31.08.2021 19:45 Off-Ice Rats - Hc Bivoj >>
11. 24.08.2021 18:30 ICERINK - Off-Ice Rats 16:13 >>
11. 24.08.2021 19:45 Hc Bivoj - Rybničtí rytíři 32:8 >>
11. 24.08.2021 18:30 HC Kosti Team - ESA 27:18 >>
11. 24.08.2021 18:30 Lední medvědi - DHL 18:16 >>
11. 24.08.2021 19:45 První lajna - Malešice Capitals 20:9 >>
11. 24.08.2021 19:45 Zbytek světa - Difficult Insects 8:10 >>
10. 17.08.2021 19:45 Off-Ice Rats - Hc Bivoj 15:8 >>
10. 17.08.2021 19:45 První lajna - Zbytek světa 23:11 >>
10. 17.08.2021 19:45 DHL - Difficult Insects 12:15 >>
10. 17.08.2021 18:30 Malešice Capitals - HC Kosti Team 13:30 >>
10. 17.08.2021 18:30 ESA - ICERINK 11:32 >>
10. 17.08.2021 18:30 Rybničtí rytíři - Lední medvědi 19:23 >>
9. 10.08.2021 19:45 DHL - Hc Bivoj 11:31 >>
9. 10.08.2021 19:45 ESA - První lajna 13:44 >>
9. 10.08.2021 19:45 Difficult Insects - Lední medvědi 11:9 >>
9. 10.08.2021 18:30 Rybničtí rytíři - ICERINK 14:39 >>
9. 10.08.2021 18:30 Off-Ice Rats - HC Kosti Team 17:2 >>
9. 10.08.2021 18:30 Malešice Capitals - Zbytek světa 13:11 >>
8. 03.08.2021 18:30 ICERINK - DHL 44:17 >>
8. 03.08.2021 18:30 Malešice Capitals - ESA 12:25 >>
8. 03.08.2021 18:30 První lajna - Off-Ice Rats 26:12 >>
8. 03.08.2021 19:45 HC Kosti Team - Rybničtí rytíři 26:16 >>
8. 03.08.2021 19:45 Zbytek světa - Lední medvědi 21:15 >>
8. 03.08.2021 19:45 Hc Bivoj - Difficult Insects 31:9 >>
7. 27.07.2021 18:30 Off-Ice Rats - Malešice Capitals 41:5 >>
7. 27.07.2021 19:45 Rybničtí rytíři - První lajna 17:29 >>
7. 27.07.2021 19:45 Difficult Insects - ICERINK 16:40 >>
7. 27.07.2021 19:45 Lední medvědi - Hc Bivoj 10:25 >>
7. 27.07.2021 18:30 DHL - HC Kosti Team 16:33 >>
7. 27.07.2021 18:30 ESA - Zbytek světa 26:13 >>
6. 20.07.2021 19:45 HC Kosti Team - Difficult Insects 20:11 >>
6. 20.07.2021 19:45 Zbytek světa - Hc Bivoj 3:23 >>
6. 20.07.2021 18:30 Malešice Capitals - Rybničtí rytíři 9:25 >>
6. 20.07.2021 18:30 ICERINK - Lední medvědi 34:17 >>
6. 20.07.2021 18:30 ESA - Off-Ice Rats 6:23 >>
6. 20.07.2021 19:45 První lajna - DHL 28:16 >>
5. 13.07.2021 19:45 Difficult Insects - První lajna 11:22 >>
5. 13.07.2021 18:30 DHL - Malešice Capitals 18:14 >>
5. 13.07.2021 19:45 Lední medvědi - HC Kosti Team 19:29 >>
5. 13.07.2021 18:30 Rybničtí rytíři - ESA 15:34 >>
5. 13.07.2021 19:45 Hc Bivoj - ICERINK 11:18 >>
5. 13.07.2021 18:30 Off-Ice Rats - Zbytek světa 30:11 >>
4. 29.06.2021 18:30 Zbytek světa - ICERINK 10:29 >>
4. 29.06.2021 18:30 Off-Ice Rats - Rybničtí rytíři 23:7 >>
4. 29.06.2021 18:30 ESA - DHL 15:9 >>
4. 29.06.2021 19:45 HC Kosti Team - Hc Bivoj 7:16 >>
4. 29.06.2021 19:45 První lajna - Lední medvědi 25:16 >>
4. 29.06.2021 19:45 Malešice Capitals - Difficult Insects 12:24 >>
3. 22.06.2021 18:30 DHL - Off-Ice Rats 4:11 >>
3. 22.06.2021 19:45 Rybničtí rytíři - Zbytek světa 10:14 >>
3. 22.06.2021 18:30 ICERINK - HC Kosti Team 19:17 >>
3. 22.06.2021 19:45 Hc Bivoj - První lajna 17:21 >>
3. 22.06.2021 19:45 Difficult Insects - ESA 15:12 >>
3. 22.06.2021 18:30 Lední medvědi - Malešice Capitals 19:8 >>
2. 15.06.2021 19:45 Hc Bivoj - ESA 11:7 >>
2. 15.06.2021 19:45 Difficult Insects - Rybničtí rytíři 19:15 >>
2. 15.06.2021 19:45 HC Kosti Team - První lajna 13:27 >>
2. 15.06.2021 18:30 ICERINK - Malešice Capitals 16:9 >>
2. 15.06.2021 18:30 Lední medvědi - Off-Ice Rats 8:21 >>
2. 15.06.2021 18:30 DHL - Zbytek světa 19:7 >>
1. 08.06.2021 19:45 Malešice Capitals - Hc Bivoj 7:21 >>
1. 08.06.2021 18:30 Off-Ice Rats - Difficult Insects 27:6 >>
1. 08.06.2021 19:45 První lajna - ICERINK 19:13 >>
1. 08.06.2021 19:45 Rybničtí rytíři - DHL 11:13 >>
1. 08.06.2021 18:30 ESA - Lední medvědi 17:12 >>
1. 08.06.2021 18:30 Zbytek světa - HC Kosti Team 8:24 >>







Letní rybníková liga 2021

NEJLEPší STřELCI


Pořadí Hrác Tym Zápasy Goly
1. Matušenko Dan První lajna 9 144
2. Berzsi Gabriel Off-Ice Rats 8 65
3. Vodák Robin První lajna 9 62
4. Muller HC Kosti Team 7 59
5. Oždian Vojtěch ESA 8 55
6. Raiter Matěj Off-Ice Rats 10 54
7. Listík Martin ESA 6 53
8. Fára Jan HC Kosti Team 7 52
9. Vácha Jiří První lajna 11 52
10. Raiter Štefan Off-Ice Rats 9 50
11. Levý Marek Hc Bivoj 8 49
12. Ašenbrener Vojtěch ICERINK 6 46
13. Řezáč Přemek Rybničtí rytíři 7 45
14. Jáchym Martin Difficult Insects 8 40
15. Rogan Patrick ICERINK 4 40
16. Hájek Tomáš ICERINK 6 40
17. Moravec Radovan Hc Bivoj 8 39
18. Malina Lukáš Lední medvědi 7 34
19. Hradecký Luděk ICERINK 8 32
20. Peterka Hc Bivoj 5 32
21. Rudiš Pavel Hc Bivoj 9 32
22. Halecký Petr DHL 8 32
23. Myslivec Lukáš ICERINK 7 31
24. Chroust Martin Difficult Insects 8 31
25. Ašenbrener Michal ICERINK 6 30
26. Horák Jan Hc Bivoj 8 28
27. Nožička Martin Off-Ice Rats 6 28
28. Terč Daniel ICERINK 3 28
29. Tuhkanen Teemu DHL 8 28
30. Cebo Filip DHL 8 26
31. Poirier Kyle Lední medvědi 6 25
32. Maršík Josef Zbytek světa 6 23
33. Mulač Tomáš Off-Ice Rats 9 21
34. Řezník HC Kosti Team 2 21
35. Kozák Pavel Hc Bivoj 4 20
36. Šedivý Josef Rybničtí rytíři 2 19
37. Pospíšil Petr Rybničtí rytíři 10 19
38. Hrouda Petr Lední medvědi 8 18
39. Hůlka Lukáš ESA 9 18
40. Vodička Michal Malešice Capitals 7 18
41. Misjetski Andrej Difficult Insects 5 18
42. Bureš Petr ESA 8 15
43. Stecker Jakub HC Kosti Team 7 15
44. Damborský Petr Difficult Insects 4 15
45. Domin Petr První lajna 1 15
46. Reichman Jiří Malešice Capitals 7 15
47. Omelka Vladimír Lední medvědi 6 14
48. Šulc Jiří ICERINK 2 14
49. Šedivý Josef ICERINK 1 13
50. Doktor Jakub Lední medvědi 5 13
51. Kovář Petr HC Kosti Team 3 13
52. Fryčová Barbora Malešice Capitals 3 13
53. Šebek Bohouš Zbytek světa 8 12
54. Knittl Jan ESA 4 12
55. Eliáš Zbyněk Malešice Capitals 7 12
56. Bartoš Martin HC Kosti Team 2 12
57. Bureš Jiří ESA 10 11
58. Bureš Petr Lední medvědi 6 11
59. Jakl Antonín Difficult Insects 3 11
60. Kolbeshkin Alexander DHL 9 11
61. Havelka Václav Difficult Insects 10 11
62. Željazsov Andrej Hc Bivoj 2 10
63. Daniel Josef DHL 3 10
64. Konůpka Jan Zbytek světa 3 10
65. Bílek Petr DHL 9 9
66. Svoboda Adam Zbytek světa 1 9
67. Petrák Karel ESA 8 9
68. Keltner Petr Zbytek světa 10 9
69. Rýgl Filip Lední medvědi 5 9
70. Balon Petr Rybničtí rytíři 8 9
71. Hájek Tomáš HC Kosti Team 1 9
72. Brychta Petr Hc Bivoj 2 7
73. Kadlec Luboš Lední medvědi 4 7
74. Damborský Michal Difficult Insects 9 7
75. Tesař Tomáš ESA 7 7
76. Balčirák Karel Rybničtí rytíři 5 7
77. Nožička Michal Off-Ice Rats 2 6
78. Racl HC Kosti Team 1 6
79. Eliáš Jiří Malešice Capitals 2 6
80. Kubík Miroslav Rybničtí rytíři 3 6
81. Langer Lukáš HC Kosti Team 3 6
82. Berecz Milan Difficult Insects 7 6
83. Čižek Michal Rybničtí rytíři 6 5
84. Šilhánek Petr Hc Bivoj 8 5
85. Talman Petr ICERINK 1 5
86. Vlček Tomáš ICERINK 2 5
87. Hadrbolec Aleš HC Kosti Team 3 5
88. Hájek Rybničtí rytíři 1 5
89. Beránek Michal Rybničtí rytíři 3 5
90. Zít Petr Lední medvědi 3 5
91. Myslivec Rybničtí rytíři 1 4
92. Čumpelík Jiří ICERINK 2 4
93. Šeflová Petra Lední medvědi 1 4
94. Štumatov Kiril DHL 2 4
95. Kubásek David Rybničtí rytíři 1 4
96. Bába Pavel Malešice Capitals 3 4
97. Holas Jiří Zbytek světa 2 3
98. Biem Oldřich Malešice Capitals 2 3
99. Željazkov Andrej DHL 1 3
100. Hradecký Rybničtí rytíři 1 3
101. Hudák Tomáš DHL 3 3
102. Soukenka Jan ICERINK 1 3
103. Kajfosz Marek Malešice Capitals 2 3
104. Fryčová Off-Ice Rats 1 3
105. Rytikov Viktor DHL 1 3
106. Macíček Zdeněk DHL 2 3
107. Vyskočil Jakub DHL 1 3
108. Bradna Jan Lední medvědi 2 2
109. Šnóbl Michal ESA 1 2
110. Štěpánský David Zbytek světa 1 2
111. Kudla Ondřej Malešice Capitals 1 2
112. Maršík Josef ml. Zbytek světa 2 2
113. Waldmann Honza Rybničtí rytíři 1 2
114. Zeman Jan Zbytek světa 1 2
115. Zselezo Jacob První lajna 1 1
116. Soukup Milan ICERINK 1 1
117. Červenka Lední medvědi 1 1
118. Dušek Filip HC Kosti Team 1 1
119. Eliáš Filip Malešice Capitals 1 1
120. Kratochvíl Michal Lední medvědi 1 1
121. Rozehnal Tomáš ICERINK 1 1
122. Adof Petr ESA 2 1
123. Fryčová Barbora Lední medvědi 1 1
124. Beran David Rybničtí rytíři 1 1
125. Halecký ml. DHL 1 1
126. Beránek Michal ICERINK 1 1
127. Zlatuška Hynek DHL 1 1
128. Plaček Lukáš ICERINK 1 0
129. Pucherna Eda HC Kosti Team 1 0
130. Hertl HC Kosti Team 1 0

TRESTY

Pořadí Hrác Tym Zápasy Tresty
1. Řezáč Přemek Rybničtí rytíři 7 0
2. Bureš Jiří ESA 10 0
3. Nožička Martin Off-Ice Rats 6 0
4. Hrouda Petr Lední medvědi 8 0
5. Řezník HC Kosti Team 2 0
6. Bureš Petr Lední medvědi 6 0
7. Nožička Michal Off-Ice Rats 2 0
8. Hudák Tomáš DHL 3 0
9. Soukenka Jan ICERINK 1 0
10. Bureš Petr ESA 8 0
11. Omelka Vladimír Lední medvědi 6 0
12. Hůlka Lukáš ESA 9 0
13. Soukup Milan ICERINK 1 0
14. Cebo Filip DHL 8 0
15. Oždian Vojtěch ESA 8 0
16. Chroust Martin Difficult Insects 8 0
17. Stecker Jakub HC Kosti Team 7 0
18. Červenka Lední medvědi 1 0
19. Peterka Hc Bivoj 5 0
20. Jáchym Martin Difficult Insects 8 0
21. Svoboda Adam Zbytek světa 1 0
22. Čižek Michal Rybničtí rytíři 6 0
23. Petrák Karel ESA 8 0
24. Jakl Antonín Difficult Insects 3 0
25. Šebek Bohouš Zbytek světa 8 0
26. Čumpelík Jiří ICERINK 2 0
27. Plaček Lukáš ICERINK 1 0
28. Kadlec Luboš Lední medvědi 4 0
29. Šedivý Josef ICERINK 1 0
30. Damborský Michal Difficult Insects 9 0
31. Poirier Kyle Lední medvědi 6 0
32. Kajfosz Marek Malešice Capitals 2 0
33. Šedivý Josef Rybničtí rytíři 2 0
34. Damborský Petr Difficult Insects 4 0
35. Pospíšil Petr Rybničtí rytíři 10 0
36. Keltner Petr Zbytek světa 10 0
37. Šeflová Petra Lední medvědi 1 0
38. Daniel Josef DHL 3 0
39. Pucherna Eda HC Kosti Team 1 0
40. Knittl Jan ESA 4 0
41. Šilhánek Petr Hc Bivoj 8 0
42. Doktor Jakub Lední medvědi 5 0
43. Racl HC Kosti Team 1 0
44. Kolbeshkin Alexander DHL 9 0
45. Šnóbl Michal ESA 1 0
46. Domin Petr První lajna 1 0
47. Raiter Matěj Off-Ice Rats 10 0
48. Konůpka Jan Zbytek světa 3 0
49. Štěpánský David Zbytek světa 1 0
50. Dušek Filip HC Kosti Team 1 0
51. Raiter Štefan Off-Ice Rats 9 0
52. Kovář Petr HC Kosti Team 3 0
53. Štumatov Kiril DHL 2 0
54. Eliáš Filip Malešice Capitals 1 0
55. Reichman Jiří Malešice Capitals 7 0
56. Kozák Pavel Hc Bivoj 4 0
57. Šulc Jiří ICERINK 2 0
58. Eliáš Jiří Malešice Capitals 2 0
59. Rogan Patrick ICERINK 4 0
60. Kratochvíl Michal Lední medvědi 1 0
61. Talman Petr ICERINK 1 0
62. Eliáš Zbyněk Malešice Capitals 7 0
63. Rozehnal Tomáš ICERINK 1 0
64. Kubásek David Rybničtí rytíři 1 0
65. Kubík Miroslav Rybničtí rytíři 3 0
66. Terč Daniel ICERINK 3 0
67. Fára Jan HC Kosti Team 7 0
68. Rudiš Pavel Hc Bivoj 9 0
69. Adof Petr ESA 2 0
70. Kudla Ondřej Malešice Capitals 1 0
71. Tesař Tomáš ESA 7 0
72. Fryčová Off-Ice Rats 1 0
73. Rýgl Filip Lední medvědi 5 0
74. Ašenbrener Michal ICERINK 6 0
75. Langer Lukáš HC Kosti Team 3 0
76. Tuhkanen Teemu DHL 8 0
77. Fryčová Barbora Lední medvědi 1 0
78. Rytikov Viktor DHL 1 0
79. Ašenbrener Vojtěch ICERINK 6 0
80. Levý Marek Hc Bivoj 8 0
81. Vácha Jiří První lajna 11 0
82. Fryčová Barbora Malešice Capitals 3 0
83. Bába Pavel Malešice Capitals 3 0
84. Listík Martin ESA 6 0
85. Vlček Tomáš ICERINK 2 0
86. Hadrbolec Aleš HC Kosti Team 3 0
87. Balčirák Karel Rybničtí rytíři 5 0
88. Macíček Zdeněk DHL 2 0
89. Vodák Robin První lajna 9 0
90. Hájek Rybničtí rytíři 1 0
91. Balon Petr Rybničtí rytíři 8 0
92. Malina Lukáš Lední medvědi 7 0
93. Vodička Michal Malešice Capitals 7 0
94. Hájek Tomáš HC Kosti Team 1 0
95. Bartoš Martin HC Kosti Team 2 0
96. Maršík Josef Zbytek světa 6 0
97. Vyskočil Jakub DHL 1 0
98. Hájek Tomáš ICERINK 6 0
99. Beran David Rybničtí rytíři 1 0
100. Maršík Josef ml. Zbytek světa 2 0
101. Waldmann Honza Rybničtí rytíři 1 0
102. Halecký ml. DHL 1 0
103. Beránek Michal ICERINK 1 0
104. Matušenko Dan První lajna 9 0
105. Zeman Jan Zbytek světa 1 0
106. Halecký Petr DHL 8 0
107. Beránek Michal Rybničtí rytíři 3 0
108. Misjetski Andrej Difficult Insects 5 0
109. Zít Petr Lední medvědi 3 0
110. Havelka Václav Difficult Insects 10 0
111. Berecz Milan Difficult Insects 7 0
112. Moravec Radovan Hc Bivoj 8 0
113. Zlatuška Hynek DHL 1 0
114. Hertl HC Kosti Team 1 0
115. Berzsi Gabriel Off-Ice Rats 8 0
116. Mulač Tomáš Off-Ice Rats 9 0
117. Zselezo Jacob První lajna 1 0
118. Holas Jiří Zbytek světa 2 0
119. Biem Oldřich Malešice Capitals 2 0
120. Muller HC Kosti Team 7 0
121. Željazkov Andrej DHL 1 0
122. Horák Jan Hc Bivoj 8 0
123. Bílek Petr DHL 9 0
124. Bradna Jan Lední medvědi 2 0
125. Myslivec Rybničtí rytíři 1 0
126. Željazsov Andrej Hc Bivoj 2 0
127. Hradecký Rybničtí rytíři 1 0
128. Brychta Petr Hc Bivoj 2 0
129. Myslivec Lukáš ICERINK 7 0
130. Hradecký Luděk ICERINK 8 0